rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne stosuje się na elewację, dzięki czemu są niezwykle łatwe i wygodne w montażu. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełnia wszystkie oczekiwania estetyczne naszych klientów. Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania.

Nasze rolety zewnętrzne elektryczne doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. Wszystkie oferowane przez nas systemy posiadają także wersję z moskitierą, która chroni przed owadami.

ST2000

Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne ST2000 umieszczone są w skrzynce ściętej pod kątem 45 stopni. To produkty montowane głównie na istniejących oknach lub elewacji. Wielkość skrzynki rolety okiennej zewnętrznej uzależniona jest od jej wysokości oraz rodzaju pancerza. Od niej natomiast często zależy wybór sposobu montażu. Opuszczona roleta zewnętrzna stanowi dodatkowe zamknięcie otworu budynku i jest zarazem przegrodą o właściwościach izolacyjnych. Sztywna pianka poliuretanowa wypełniająca profile stanowi dodatkową izolację termiczną, a warstwa powietrza utworzona pomiędzy opuszczonym pancerzem rolety zewnętrznej i oknem lub drzwiami utrudnia wymianę ciepła pomiędzy wnętrzem i środowiskiem zewnętrznym. Pozwala to z jednej strony zaoszczędzić energię cieplną potrzebną do ogrzania pomieszczeń, z drugiej natomiast w upalne dni chroni przed nadmiernym ich nagrzewaniem. Roleta zewnętrzna to korzystna cena i możliwość wyboru wersji bez moskitiery lub z moskitierą.

ST2000 z Moskitierą

Roleta ST2000 w skrzynce ściętej pod kątem 45 stopni montowana jest głównie na istniejących oknach lub elewacji. Wersja z moskitierą skutecznie chroni przed owadami, które w upalne dni dostają się do pomieszczeń, a także przed pyłkami, liśćmi i zanieczyszczeniami. Jednoczenie te rolety zewnętrzne nie ograniczają dostępu powietrza oraz światła dziennego do wnętrza.

RL2000

Roleta zewnętrzna RL2000 w skrzynce o ciekawej owalnej stylistyce to proste rozwiązań pod względem technicznym. Występuje w wersji bez moskitiery i z moskitierą. Wielkość skrzynki rolety zewnętrznej zależy od wysokości całej rolety oraz rodzaju zastosowanego pancerza.

RL2000 z Moskitierą

Roleta RL2000 znajduje się w skrzynce o wyjątkowym owalnym kształcie. Jej montaż i obsługa są proste. Wielkość skrzynki rolety zewnętrznej RL2000 jest uzależniona od rodzaju pancerza oraz wysokości całej rolety. Dzięki temu, że wyposażono ją w moskitierę, chroni pomieszczenie przed owadami oraz wszelkiego rodzaju pyłkami, liśćmi i zanieczyszczeniami. Co równie istotne rolety zewnętrzne nie ograniczają dostępu do świeżego powietrza oraz światła dziennego. oraz światła dziennego.

OL2000

Półokrągłe kształty rolety OL2000 sprawiają, że okno wygląda niezwykle elegancko. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości rolety oraz typu pancerza. Występuje w wersji bez moskitiery i z moskitierą. Już dziś wybierz sprawdzone i funkcjonalne rolety zewnętrzne. Cena oferowanych przez nas modeli z pewnością Cię zaskoczy.

OS2000 z moskitierą

Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne OL2000 to skrzynka ekstrudowana, wykonana w technologii tłoczenia aluminium. Dzięki temu są to produkty, które elegancję i harmonię łączą z przystępną ceną. To ekonomiczne rozwiązanie, które jest proste i intuicyjne pod względem technicznym przy jednoczesnym zachowaniu ciekawej stylistyki. Wielkość skrzynki uzależniona jest od wysokości całej rolety okiennej zewnętrznej oraz rodzaju pancerza. W standardzie system oferuje także półokrągłe nakładki na prowadnice. Rolety zewnętrzne OL2000 występują w dwóch wersjach: bez moskitiery i z moskitierą.

IT2000

IT2000 to system, który stanowi połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Jego podstawową zaletą jest fakt, że można go zamontować bez powiększania otworów okiennych i jednocześnie zabudować skrzynkę, dzięki czemu osiągniemy efekt wizualny jak w przypadku rolet nadstawnych. W rolecie cała skrzynka pozostaje na zewnątrz budynku, a dostęp serwisowy zapewnia klapa rewizyjna w dolnej części. Rolety IT2000 są w wersji bez moskitiery i z moskitierą.

IT2000 z moskitierą

IT2000 łączy zalety rolety zewnętrznej i rolety nadstawnej. To system, w którym cała skrzynka pozostaje na zewnątrz budynku, a dostęp serwisowy gwarantuje klapa rewizyjna w dolnej części. IT2000 w wersji z moskitierą to skuteczna ochrona przed owadami, a także wszelkiego rodzaju pyłkami, liśćmi i zanieczyszczeniami. Jednoczenie rolety zewnętrzne nie wpływają na zmniejszenie dostępu do powietrza oraz światła dziennego.

Rodzaje profili:

pA-39

pA-45

/pA-52