Plisy Okienne

  • Plisy okienne umożliwiają aranżowanie okien o niestandardowym kształcie: trapezy, trójkąty, półkola
  • Posiadają systemy dedykowane do przeszkleń ukośnych i poziomych (roleta plisowana na okna dachowe i połaciowe)
  • Oferują ciekawe rozwiązania, np. plisa dzień-noc (dwie tkaniny w jednym systemie)
  • Zapewniają płynne sterowanie: uchwytem, sznurkiem, łańcuszkiem lub elektrycznie / bateryjnie
  • Przesłaniają niewielką ilość okna przy całkowitym zsunięciu osłony
  • Umożliwiają zasłonięcie okna w całości lub dowolnego jego fragmentu, od góry i od dołu – plisy okienne dwukierunkowe
  • Posiadają zabezpieczenia Child Safety – zapobiegają tworzeniu się niebezpiecznej pętli w systemach sterowanych sznurkiem lub łańcuszkiem koralikowym
  • Plisy okienne objęte są 36 miesięczną gwarancją producenta

Rolety plisowane na wymiar

Stwórz wyjątkowe aranżacje okien przy pomocy plis wykonanych na indywidualne zamówienie. Rolety harmonijkowe ANWIS to doskonałe rozwiązanie do każdego rodzaju wnętrz i przeszkleń – również tych o niestandardowym kształcie i rozmieszczeniu. Mieszkanie w bloku, domowe poddasze, a może ogród zimowy? Rolety plisowane na wymiar to nie tylko skuteczna ochrona przed słońcem i prywatność, ale również dekoracyjny akcent każdego pomieszczenia. Plisa na okno lub na drzwi balkonowe? Przygotowane na wymiar rolety plisy przesłonią każde małe i duże przeszklenie. Ponadto, dają możliwość dwukierunkowej obsługi. To z kolei pozwoli Ci na dowolne ustawianie pozycji plisowanej rolety od dołu, jak i od góry. W ten sposób przesłonisz dowolnie wybrany fragment okna, wpuszczając do wnętrza optymalną ilość promieni słonecznych!

Rolety plisowane – wzory i kolorystyka

Szukasz ciekawych faktur, motywów lub deseni? Chcesz ocieplić wnętrze lub nadać mu nieco ekspresji? Poznaj kolekcję żaluzji plisowanych ANWIS – transparentnych, półprzezroczystych oraz zaciemniających – która obejmuje ponad 550 wzorów. W kolekcji firmy otrzymasz do wyboru dwa rodzaje tkanin: plisowane oraz typu „plaster miodu”, określanych jako rolety plisowane termoizolacyjne. Aby uzyskać zamierzony efekt dopasowuj też kolorystykę osprzętu. Antracyt, bazaltowy szary, biel kremowa, a może okleiny drewnopodobne? Indywidualnie dobrane rolety harmonijkowe stworzą wyjątkową i niepowtarzalną oprawę okien, niezależnie od stylu w jakim urządzasz swoje wnętrze.

Rolety plisowane zaciemniające

Rolety plisowane zaciemniające skutecznie blokują przenikanie promieni słonecznych do wnętrza. Największą skutecznością odznaczają się modele, w których tkanina posiada dodatkową warstwę odbijającą światło. W ten sposób zabezpieczają pomieszczenia przed ich nagrzewaniem się. Roleta plisowana na drzwi balkonowe? Roleta plisowana na okno dachowe? Od teraz każde wnętrze będzie gotowe na słoneczne dni. Rolety plisowane zaciemniające zapewnią idealne warunki do pracy lub odpoczynku, zawsze gdy tego potrzebujesz!

Żaluzje plisowane bezinwazyjne – bez wiercenia i wkrętów

Montaż rolety plisowanej może być wykonany bez ingerencji w konstrukcję okna. W swojej ofercie posiadamy zarówno modele zawieszane na ramie okna, jak również przyklejane do szyby przy pomocy profili montażowych. Niezależnie od wybranego rozwiązania zawieszenie żaluzji plisowanych na oknie będzie szybkie i odbędzie się bez użycia skomplikowanych narzędzi. Rolety plisowane bezinwazyjne mogą okazać się dobrym rozwiązaniem w wynajmowanych biurach i mieszkaniach. Ale nie tylko. Chcesz zawiesić osłonę w świetle szyby jednak okna z wąskimi listwami przyszybowymi uniemożliwiają Ci zastosowanie stopek mocujących? Twoje okna są nieuchylne? Żaluzje plisowane bezinwazyjne sprawdzą się i w tych przypadkach! 

Plisy okienne dzień-noc – rozwiązanie na każdą porę dnia

Plisa dzień-noc ANWIS łączy funkcję dwóch osłon w jednej żaluzji sprawiając, że mieszkanie staje się niezwykle funkcjonalne i dopasowane do Twoich potrzeb. Plisy dzień-noc nie różnią się znacząco od standardowych żaluzji plisowanych. Ich konstrukcja składa się z szyny górnej – montowanej na stałe do okna, ściany lub sufitu – oraz położonych niżej dwóch ruchomych rynien, pomiędzy którymi zamontowane są plisowane tkaniny. Podnosząc je i opuszczając (niezależnie od siebie), decydujemy którą tkaniną i w jakich proporcjach chcemy osłonić okno. Takie rozwiązanie pozawala na dowolne łącznie tkanin, np. transparentnych na dzień z zaciemniającymi na noc.