rolety nadstawne

Rolety nadstawne (nasadkowe lub nakładane) montuje się wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących. Ich skrzynka nakładana jest na ramę okna lub drzwi. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, a następnie cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. W efekcie końcowym skrzynka rolety zewnętrznej nadstawnej jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna.

MX1200

MX1200 to roleta nadstawna dedykowana do okien typu renowacyjnego i monoblock. Jej charakterystycznym elementem jest skrzynka z klapą rewizyjną od czoła, której specyficzna budowa pozwala na montaż produktu na ramy okienne od 60 do 180 mm. To zatem roleta nadstawna, której wymiary z łatwością można dostosować do własnych potrzeb. Do jej produkcji użyto tworzywa PCV odpornego na promieniowanie słoneczne. Zmniejsza to prawdopodobieństwo wystąpienia przebarwień. Zaokrąglona dolna krawędź klapy rewizyjnej oraz możliwość zastosowania zaślepek pokrywy rewizyjnej i zaślepek boków skrzynki w znaczący sposób podnoszą estetykę wykonania tej rolety zewnętrznej. Co równie ważne można ją obsługiwać zarówno ręcznie przy pomocy taśmy, jak i elektrycznie przy pomocy przełącznika lub pilota.

TL1000

TL1000 to system, który można zastosować zarówno w nowo budowanych, jak i modernizowanych obiektach. Pokrywa rewizyjna tej rolety nadstawnej jest zamontowana od spodu skrzynki. Daje to możliwość zabudowania skrzynki także od wewnątrz mieszkania bez obawy o dostęp serwisowy. Rolety zewnętrzne nadstawne można montować do okien, których maksymalna grubość ramy okiennej nie przekracza 95 mm. Ich obsługa jest zarówno ręczna przy pomocy taśmy, jak i elektryczna przy pomocy przełącznika lub pilota. Rolety nadstawne TL1000 nie występują w wersji z moskitierą.

CC1000

CC1000 to podstawowy system rolet nadstawnych, których pokrywa rewizyjna zamontowana jest od czoła skrzynki. W przypadku tego modelu wybrać można czy będzie obsługiwany ręcznie (przy pomocy taśmy) czy elektrycznie (przy pomocy przełącznika lub pilota). Co równie ważne system ten może być zamontowany na ramie okiennej, której grubość nie przekracza 95 mm. CC1000 nie występuje w wersji z moskitierą.

TP1000K z Moskitierą

Rolety nadstawne TP1000K to system, który można zamontować na szerokie ramy okienne (nawet do 188 mm z poszerzeniem do 250 mm). Stosując element poszerzający, zwiększamy głębokość skrzynki o 31 mm lub 62 mm. Rolety nadstawne TP1000K® posiadają możliwość wykonania klapy rewizyjnej od dołu (przy zabudowie skrzynki od strony wewnętrznej) lub od czoła (przy montażu na szerokiej ramie okiennej). System ten obsługiwać można ręcznie (używając taśmy) lub elektrycznie (wykorzystując przełącznik lub pilot). TP1000K® w wersji z moskitierą skutecznie chroni pomieszczenie przed owadami, a także wszelkiego rodzaju pyłkami, liśćmi i zanieczyszczeniami. Jednocześnie system ten nie ogranicza dostępu do świeżego powietrza oraz światła dziennego.

TP100K

TP1000K to rolety nadstawne montowane na szerokie ramy okienne do 202 mm, które można dodatkowo poszerzyć do 264 mm. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie głębokość skrzynki o 31 mm lub 62 mm. W przypadku tego systemu klapa rewizyjna może być wykonana od czoła (przy montażu na szerokiej ramie okiennej) lub od dołu (przy zabudowie skrzynki od strony wewnętrznej). Roleta nadstawna TP1000K obsługiwana jest elektrycznie przy pomocy przełącznika/pilota lub ręcznie wykorzystując taśmy

SN5000

Roleta nadstawna SN5000 idealnie wpisuje się w nowoczesne projekty domów. Czemu warto ją kupić? Przede wszystkim ze względu na szerokie możliwości zabudowy, jakie oferuje. Roleta zewnętrzna nadstawna to wariant z rewizją od wewnątrz, wariant z rewizją od zewnątrz, a także skrzynka przygotowana do montażu żaluzji fasadowej. Ponadto dzięki specjalnie zaprojektowanym prowadnicom, w sposób komfortowy można wpiąć pakiet żaluzji fasadowej o szerokości lameli do 90 mm. W SN5000 opcjonalnie dostępna jest moskitiera będąca praktycznym rozwiązaniem, chroniącym pomieszczenie przed owadami i zanieczyszczeniami. Dzięki temu roleta nadstawna to gwarancja komfortu użytkowania. SN5000 znajdzie zastosowanie zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym dzięki swoim wyjątkowym możliwościom i ilości dostępnych wariantów.

Rodzaje profili:

pA-39

pA-45

/pA-52